Home Technologie Czy warto prowadzić bloga firmowego?

Czy warto prowadzić bloga firmowego?

0
696

To czasochłonne i trudne, ale jednak warte działania. Sugestia dotycząca samego blogowania wywołuje dreszcz u wielu właścicieli firm. Blogowanie ma jednak wiele zalet, takich jak poprawa widoczności online i pozycjonowanie się jako ekspert w branży.

Mimo to wiele firm woli spędzać swój dzień beznadziejnie na zimnych rozmowach niż zająć się klawiaturą. Odłóż telefon. Zamiast dzwonić w celach biznesowych, proponuję blogowanie dla biznesu. Sprawdź: Marketing usług medycznych

Często bywam zszokowany, gdy odkrywam, że firmy nie mają witryny ani nawet platformy blogowej. Biorąc pod uwagę liczbę sposobów, w jakie firma może zwiększyć przychody dzięki zastosowaniu takiej strategii marketingowej, ta informacja naprawdę szokuje.

Internet jest przepełniony poradami dotyczącymi pielęgnacji urody, od domowych maseczek, po tworzenie kosmetyków. Czy prędzej zaufacie swojej lokalnej czy komuś obcemu? Udzielanie potencjalnym klientom pomocnych i przydatnych informacji nie tylko ich edukuje, ale także buduje zaufanie łącząc więzi emocjonalne. Pokazuje, że firma zrobi wszystko, co w jej mocy, aby pomóc im bez zapłaty.

Blogowanie pomaga zwiększyć ruch na stronie. Zwykle jest to jedyna strona aktualizowana co tydzień lub co miesiąc. Wskazuje to wyszukiwarkom, że ta strona jest aktywna i powinna być często sprawdzana pod kątem nowych treści.

Firmy prowadzące regularną strategię blogowania generują o ponad 90% większy ruch na swojej stronie internetowej. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie potrzebujesz witryny, aby czerpać korzyści z blogowania. Istnieją różne bezpłatne platformy blogowe, takie jak WordPress.

  • Czy warto postawić na marketing medyczny?

    Czy warto zdecydować się i stawiać na marketing medyczny? Wielu lekarzy prowadzących nie t…
  • Newsletter wciąż popularny

    Obecnie jest naprawdę wiele przeróżnych metod i sposobów na reklamowanie i promowanie stro…
Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Technologie
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Powiększanie ust

Chciałabyś poprawić wygląd swoich ust? Masz ku temu powody. Powiększanie ust często popraw…