Home Technologie Czy warto prowadzić bloga firmowego?

Czy warto prowadzić bloga firmowego?

0
592

To czasochłonne i trudne, ale jednak warte działania. Sugestia dotycząca samego blogowania wywołuje dreszcz u wielu właścicieli firm. Blogowanie ma jednak wiele zalet, takich jak poprawa widoczności online i pozycjonowanie się jako ekspert w branży.

Mimo to wiele firm woli spędzać swój dzień beznadziejnie na zimnych rozmowach niż zająć się klawiaturą. Odłóż telefon. Zamiast dzwonić w celach biznesowych, proponuję blogowanie dla biznesu. Sprawdź: Marketing usług medycznych

Często bywam zszokowany, gdy odkrywam, że firmy nie mają witryny ani nawet platformy blogowej. Biorąc pod uwagę liczbę sposobów, w jakie firma może zwiększyć przychody dzięki zastosowaniu takiej strategii marketingowej, ta informacja naprawdę szokuje.

Internet jest przepełniony poradami dotyczącymi pielęgnacji urody, od domowych maseczek, po tworzenie kosmetyków. Czy prędzej zaufacie swojej lokalnej czy komuś obcemu? Udzielanie potencjalnym klientom pomocnych i przydatnych informacji nie tylko ich edukuje, ale także buduje zaufanie łącząc więzi emocjonalne. Pokazuje, że firma zrobi wszystko, co w jej mocy, aby pomóc im bez zapłaty.

Blogowanie pomaga zwiększyć ruch na stronie. Zwykle jest to jedyna strona aktualizowana co tydzień lub co miesiąc. Wskazuje to wyszukiwarkom, że ta strona jest aktywna i powinna być często sprawdzana pod kątem nowych treści.

Firmy prowadzące regularną strategię blogowania generują o ponad 90% większy ruch na swojej stronie internetowej. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie potrzebujesz witryny, aby czerpać korzyści z blogowania. Istnieją różne bezpłatne platformy blogowe, takie jak WordPress.

 • Czy warto postawić na marketing medyczny?

  Czy warto zdecydować się i stawiać na marketing medyczny? Wielu lekarzy prowadzących nie t…
 • Newsletter wciąż popularny

  Obecnie jest naprawdę wiele przeróżnych metod i sposobów na reklamowanie i promowanie stro…
Load More Related Articles
 • Kryteria kredytowe zmieniły się

  Ponieważ stopy procentowe są wciąż niskie i oczekuje się ich dalszego spadku, nic dziwnego…
 • Ochrona przed grypą

  Eksperci wskazują, że grypa jest nadal szeroko rozpowszechniona w większości krajów, a sez…
 • Strzyżenie psa – gdzie je wykonać?

  Wchodząca w oczy grzywka, skołtuniona sierść, czy zbyt długie, plączące się pod nogami fir…
Load More By Redaktor
Load More In Technologie
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Kryteria kredytowe zmieniły się

Ponieważ stopy procentowe są wciąż niskie i oczekuje się ich dalszego spadku, nic dziwnego…