Home Bez kategorii Mity na temat szyb przednich i ich naprawy

Mity na temat szyb przednich i ich naprawy

0
482

Przednia szyba to jedna z tych rzeczy, które każdy, kto prowadzi samochód, uważa za coś oczywistego. W końcu to tylko kolejny element twojego samochodu. Oczywiście cały czas o nich myślimy, ale tak naprawdę nie są czymś, co sprawia, że ​​większość ludzi nie śpi w nocy. Jednak, podobnie jak w przypadku większości części samochodowych, nagle stają się bardzo ważne tylko wtedy, gdy coś pójdzie nie tak. Szyba przednia, która jest w idealnym stanie, nigdy nie jest znacząca, ale gdy tylko pojawi się pęknięcie i konieczna będzie jej naprawa, nagle staje się ona niezwykle istotna w naszym życiu. Sprawdź: Prawo jazdy Bydgoszcz

Ale oczywiście, podobnie jak w przypadku wielu rzeczy, których ludzie nie są zbyt dobrze zaznajomieni, istnieje wiele miejskich mitów i nieporozumień związanych z naprawą szyb przednich. Dziś poświęcimy czas na ich zdemaskowanie i przedstawienie prawdziwych faktów. Zapewniamy, że są to kwestie, którym możesz zaufać.

1. Szyby przednie są wykonane ze szkła, którego nie można rozbić

Wszystkie nowoczesne szyby przednie są wykonane przy użyciu szkła laminowanego, znanego również jako szkło bezpieczne. Powszechnie uważa się, że to nie może się zniszczyć. To oczywiście mit, ponieważ latający gruz, wandalizm, a nawet poważne zmiany temperatury mogą powodować jej pęknięcie. Szkło laminowane będzie jednak trzymać się razem, gdy zostanie rozbite (powstanie pajęczynka).

2. Wszystkie dziurki są takie same
Większość właścicieli samochodów w pewnym momencie doświadczy dziurki na przedniej szybie. Ich najczęstszą przyczyną są zanieczyszczenia drogowe uderzające w szybę przednią, gdy są wyrzucane przez inne pojazdy jadące przed samochodem. Jednak nie wszystkie dziurki są takie same.

3. Po uszkodzeniu szyby przedniej trzeba ją wymienić
To powszechny mit. Wiele firm stara się najpierw naprawić szybę, a nie ją wymienić, oszczędzając czas i pieniądze. Używając naszej specjalnej żywicy HPX4, uzupełniane są uszkodzenia, przywracając integralność strukturalną. Uszkodzenie zwykle będzie nadal widoczne w miejscu mikroukładu, ale samochód będzie można bezpiecznie użytkować.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Bez kategorii
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Powiększanie ust

Chciałabyś poprawić wygląd swoich ust? Masz ku temu powody. Powiększanie ust często popraw…