Home Zdrowie Powiększanie ust

Powiększanie ust

0
134
kobieta z powiększonymi ustami

Chciałabyś poprawić wygląd swoich ust? Masz ku temu powody. Powiększanie ust często poprawia pewność siebie.

 

Dobra wiadomość jest taka, że masz wiele możliwości poprawy wyglądu swoich ust. Metody, które tutaj omawiamy, zmniejszają również drobne linie i zmarszczki wokół ust. Ważne jest również, aby być realistą. Zastrzyki lub implanty mogą wzmocnić i poprawić Twój naturalny wygląd, ale nie chodzi w nich o czynienie cudów.

 

Jeśli jednak jesteś zwolenniczką cudów, to możesz zainteresować się salonami medycyny estetycznej z Sosnowca – znane są z wielu lat doświadczeń i wprawie w powiększaniu ust.

 

Kto jest najlepszym kandydatem do zabiegu powiększania ust?

Ogólny stan zdrowia pacjenta musi być dobry. Nie jesteś dobrym kandydatem do zabiegu powiększania ust, jeśli masz:

 

 • Obecne zimne owrzodzenia;
 • Niektóre choroby, takie jak cukrzyca lub toczeń;
 • Blizny na wargach;
 • Problemy z krzepnięciem krwi.

 

Jak każda inna operacja kosmetyczna, powiększanie ust wymaga dużej odpowiedzialności. Sama możesz określić, czy jesteś na to gotowa. Przedstawiliśmy tutaj najbardziej popularne zastrzyki i implanty. Informacje te powinny służyć jedynie jako ogólny przegląd i nie powinny zastępować porady Twojego lekarza. Kiedy już wybierzesz lekarza, będziesz się z nim komunikować i wspólnie zdecydujecie, która opcja najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 

Podobnie jak w przypadku każdej procedury medycznej, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach lub przyjmowanych lekach, a także należy omówić historię chorób. Niektóre choroby, takie jak cukrzyca, mogą zwiększyć szanse na powikłania. Jeśli jesteś palaczem, może to być również czynnik komplikujący.

 

Powiększanie ust – zastrzyki

Twój chirurg najprawdopodobniej użyje znieczulenia miejscowego (środek przeciwbólowy stosowany bezpośrednio na usta) do wstrzyknięć. Zabiegi te są wykonywane w warunkach ambulatoryjnych w gabinecie lekarskim lub w centrum ambulatoryjnym, a pacjentka zostanie odesłana do domu jeszcze tego samego dnia.

 

Oto dostępne opcje:

 

 • Artecoll to syntetyczny materiał do powiększania ust. Ponieważ jest to materiał syntetyczny, istnieje większe ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na niego niż w przypadku wstrzyknięcia kolagenu lub tłuszczu, ale jego działanie jest bardziej długotrwałe.

 

 • Autologen to zastrzyk z Twojego własnego kolagenu, pobranego z innego miejsca na Twoim ciele. Nie ma ryzyka reakcji alergicznej, jednak rezultaty są tylko tymczasowe. Może to być dobre rozwiązanie dla osób, które nie są gotowe, aby poświęcić się trwałemu efektowi.

 

 • Kolagen może być pozyskiwany od krów i wstrzykiwany w celu powiększnia ust. Istnieje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, dlatego najlepiej jest, aby chirurg podał dawkę testową przed przystąpieniem do pełnej dawki. Rezultaty są tymczasowe i utrzymują się od czterech tygodni do trzech miesięcy.

 

Sprawdź: powiększanie ust sosnowiec

 

 • Dermalogen to kolagen pozyskiwany od zmarłych ludzkich dawców. Jest to również rozwiązanie tymczasowe, ale Twój organizm nie powinien go odrzucić.

 

 • Tłuszcz z własnych ud lub brzucha może być wstrzykiwany w usta. Nie ma ryzyka reakcji alergicznej i można osiągnąć trwałe rezultaty. Można go również wszczepić chirurgicznie. Jeśli przybierzesz na wadze, Twoje usta mogą się powiększyć, ponieważ komórki tłuszczowe powiększą się.

 

 • Hylaform jest materiałem stworzonym z naturalnej substancji ciała znanej jako kwas hialuronowy. Nie ma ryzyka infekcji, ale będziesz potrzebowała powtarzanych zabiegów, aby utrzymać efekt, ponieważ jest to tylko tymczasowe rozwiązanie.

 

 • Restylane jest przezroczystym żelem. Zawiera kwas hialuronowy. Jest biodegradowalny, więc Twój organizm wchłonie go w ciągu około sześciu miesięcy od wstrzyknięcia.
Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Zdrowie
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Dlaczego kosmetyczki powinny zajmować się nauką microbladingu?

Przyjrzyjmy się konkretnym powodom, dla których kosmetyczki i przedsiębiorcy powinni w tym…