Home Różne Za co powinna odpowiadać Twoja firma windykacyjna?

Za co powinna odpowiadać Twoja firma windykacyjna?

0
185

Komercyjne firmy windykacyjne można oceniać na wiele sposobów. Celem Twojej oceny jest pociągnięcie partnera agencji do odpowiedzialności poprzez jasne określenie modeli roboczych, wskaźników KPI i umów SLA w celu stworzenia pełnego zakresu pracy. Warto wziąć pod uwagę różne czynniki wydajności, zarówno ilościowe, jak i jakościowe, zgodnie z własnymi oczekiwaniami, a także określonymi standardami branżowymi.

Końcowa korzyść, jaką uzyskasz od partnera w agencji windykacyjnej, przeważa nad jakimkolwiek pojedynczym czynnikiem oceny lub KPI. Jest to partnerstwo między agencją a klientem, a klient będzie musiał pociągnąć agencję do odpowiedzialności za stopę i czasy odzysku, raportowanie danych i przebieg całego partnerstwa.

Mając to na uwadze, poniższe wskaźniki są z pewnością ważne do rozważenia przy określaniu, kto będzie Twoim idealnym partnerem ds. Windykacji. Sprawdź: Skup długów Bydgoszcz

Najprawdopodobniej najbardziej oczywistym czynnikiem oceny będzie wykazanym przez agencję windykacyjną będzie: czas i wskaźniki zwrotu. Innymi słowy, ile czasu zajmuje Twojej agencji odzyskanie niespłaconych długów i jaki procent niespłaconych długów jest odzyskiwany z kont zaległych?

Czynniki te mogą się różnić w zależności od wielkości i charakteru długów, a także jakości i ilości informacji, które musisz przekazać swojej agencji na temat zaległych kont.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Różne
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Powiększanie ust

Chciałabyś poprawić wygląd swoich ust? Masz ku temu powody. Powiększanie ust często popraw…