Home Zdrowie Odmładzanie skóry przy pomocy botoksu

Odmładzanie skóry przy pomocy botoksu

0
802

Celem ostrzykiwania botoksem jest pozbycie się zmarszczek oraz kurzych łapek, a więc wygładzenie powierzchni skóry. Pomimo wielu przekazów mediowych, jego stosowanie jest jak najbardziej bezpieczne i coraz bardziej popularne. Z zabiegów korzystają osoby w wieku od 30 do 60 lat (z wyjątkiem kobiet w ciąży oraz osób mających problem z krzepliwością krwi). O wszystkim jednak poinformuje nas lekarz na obowiązkowych wcześniejszych konsultacjach, bez których żaden zabieg estetyczny obejść się nie może. Najlepiej skorzystać ze sprawdzonych ośrodków medycyny estetycznej. Z mojej strony zdecydowanie polecam Botoks Bydgoszcz.

Czy botoks naprawdę jest skuteczny? Jak najbardziej! Preparat, który jest podawany przez lekarza, zmniejsza przewodzenie impulsów nerwowych do mięśni, dzięki czemu nie powstają skurcze formujące zmarszczki. Mimo powszechnemu twierdzeniu, botoks wykorzystywany jest również w innych czynnościach. Najnowsze badania potwierdzają, że pomaga on uśmierzyć ból migrenowy oraz zlikwidować nadpotliwość skóry. Sam zabieg nie trwa zbyt długo, jednak na efekty musimy poczekać przynajmniej tydzień.

Pamiętajmy również, że zabiegi powinniśmy przeprowadzać wyłącznie w certyfikowanych ośrodkach medycyny estetycznej. W innym wypadku możemy paść ofiarą nieoczekiwanych powikłań.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Zdrowie
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Czy korzystanie z wypożyczalni komputerów ma sens?

Odpowiedź brzmi “tak”! Istnieje wiele rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę, gd…