Home Sport Wiadomo gdzie zagra Bale w przyszłym sezonie

Wiadomo gdzie zagra Bale w przyszłym sezonie

0
899

Zdaje się, że kolejna saga transferowa z udziałem czołowego zawodnika ligi hiszpańskiej dobiegła końca. Ostatnimi czasy cała Europa spekulowała spekulowała na temat przenosin walijskiego piłkarza Realu Madryt Garetha Bale’a do Manchesteru United. Wszystko wskazuje jednak na to, że zawodnik „królewskich” nigdzie się nie wybiera.

Angielskie i Hiszpańskie media donosiły, że drużyna, której obecnym trenerem jest Jose Mourinho jest w stanie zapłacić za 27-letniego piłkarza 100 mln euro. Warto zaznaczyć, że ma on podpisany kontrakt z Realem do 2022 roku. Można było odnieść wrażenie, że zawodnik nie jest zadowolony ze swoje pozycji w klubie i w najbliższym okienku transferowym poprosi o możliwość przenosin. Ostatnio jednak Gareth stwierdził, że jest w Madrycie szczęśliwy i nie zamierza go jeszcze opuszczać.

Wszystko więc wskazuje na to, że Manchester United nie dopnie tego transferu i będzie musiał szukać innego skrzydłowego do swojej drużyny. Wpływ na decyzję mogła mieć również rodzina piłkarza, która bardzo dobrze zadomowiła się w stolicy Hiszpanii.
Poprzedni sezon nie może być jednak zaliczony do udanych. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to Bale wystąpił w 27 spotkaniach, gdzie strzelił 9 bramek i 5 razy asystował. Podczas sobotniego finału Ligi Mistrzów zawodnik pojawił się jedynie na ostatnie 15 minut.

Load More Related Articles
  • Kryteria kredytowe zmieniły się

    Ponieważ stopy procentowe są wciąż niskie i oczekuje się ich dalszego spadku, nic dziwnego…
  • Ochrona przed grypą

    Eksperci wskazują, że grypa jest nadal szeroko rozpowszechniona w większości krajów, a sez…
  • Strzyżenie psa – gdzie je wykonać?

    Wchodząca w oczy grzywka, skołtuniona sierść, czy zbyt długie, plączące się pod nogami fir…
Load More By Redaktor
Load More In Sport
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Kryteria kredytowe zmieniły się

Ponieważ stopy procentowe są wciąż niskie i oczekuje się ich dalszego spadku, nic dziwnego…