Nowa firma zaczyna działać na rynku szkoleń

Pojawienie się nowej firmy na rynku szkoleń biznesowych może pozwolić na przełamanie wieloletniej stagnacji na rynku Bydgoszczy i Torunia oraz mniejszych miast województwa Kujawsko-Pomorskiego, w tym przede wszystkim Grudziądza, Inowrocławia i Włocławka.

„Nasza firma specjalizuje się nie tylko w organizowaniu klasycznych szkoleń, ale także – a może przede wszystkim – w przygotowywaniu kursów kreatywnych. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę szkoleniową zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych, starając się coraz lepiej odpowiadać na potrzeby rynku” – powiedziała w jednej z rozmów Sylwia Wiśniewska, założycielka EduWis, od wielu lat intensywnie działająca w branży szkoleniowej.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Naszego miasta. Pojawienie się nowego konkurenta na regionalnym rynku szkoleń z całą pewnością wpłynie nie tylko na obniżkę cen, sprawiając, że kursy staną się bardziej dostępne dla klientów indywidualnych, ale również przełoży się na wzbogacenie oferty szkoleniowej, a to może tylko cieszyć. Nie pozostaje nic innego jak tylko wybrać szkolenie i… zacząć uczęszczać na kurs.

Więcej informacji na: Kursy i Szkolenia Bydgoszcz

Previous post Kontrola zużywania energii
Next post Food Truck Bydgoszcz