Home Edukacja Nowa firma zaczyna działać na rynku szkoleń

Nowa firma zaczyna działać na rynku szkoleń

0
587

Pojawienie się nowej firmy na rynku szkoleń biznesowych może pozwolić na przełamanie wieloletniej stagnacji na rynku Bydgoszczy i Torunia oraz mniejszych miast województwa Kujawsko-Pomorskiego, w tym przede wszystkim Grudziądza, Inowrocławia i Włocławka.

„Nasza firma specjalizuje się nie tylko w organizowaniu klasycznych szkoleń, ale także – a może przede wszystkim – w przygotowywaniu kursów kreatywnych. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę szkoleniową zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych, starając się coraz lepiej odpowiadać na potrzeby rynku” – powiedziała w jednej z rozmów Sylwia Wiśniewska, założycielka EduWis, od wielu lat intensywnie działająca w branży szkoleniowej.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Naszego miasta. Pojawienie się nowego konkurenta na regionalnym rynku szkoleń z całą pewnością wpłynie nie tylko na obniżkę cen, sprawiając, że kursy staną się bardziej dostępne dla klientów indywidualnych, ale również przełoży się na wzbogacenie oferty szkoleniowej, a to może tylko cieszyć. Nie pozostaje nic innego jak tylko wybrać szkolenie i… zacząć uczęszczać na kurs.

Więcej informacji na: Kursy i Szkolenia Bydgoszcz

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Edukacja
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Ważne kwestie podczas budowy domu

Niezwykle ciężkie podczas budowy domu jest to, aby wybrać właściwe materiały budowlane. Bę…