Home Turystyka Food Truck Bydgoszcz

Food Truck Bydgoszcz

0
928

Jeśli jesteście miłośnikami jedzenia z mobilnych restauracji, to odbywające się w dniach 7-9 lipca wydarzenie jest dla was. Równolegle odbywać się będzie impreza Enea Bydgoszcz Triathlon. Takie atrakcje na weekend tylko w Bydgoszczy. Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się na parkingu przy Artego Arenie (ul. Toruńska). Impreza ma swoje początki w Trójmieście, gdzie też pierwsza edycja miała miejsce 3 lata temu. Wydarzenie niezmiennie cieszy się ogromną popularnością i zyskuje popularność na terenie całej Polski. – Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie blisko 20 samochodów, reprezentujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata – wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

Food Truck Festiwal jest okazją do zapoznania się z kuchnią pochodzącą z całego świata. Jest to jeden z wielu powodów, aby zmienić swój domowy posiłek na coś nieznanego i niespotykanego. Wszystkie dania są przygotowywane przez pasjonatów. 20 różnych restauracji z wyjątkowym menu czeka na Was! Takie atrakcje tylko w Bydgoszczy! Już nie tylko burgery, tosty i tortille górują w food truckach. Dziedzina ta bardzo szybko się rozwija, więc można spotkać wiele bardziej wyszukanych dań. Dodatkowo fani słodkości również znajdą coś dla siebie – wyjątkowe gofry i lody też się znajdą!

Co się dzieje w Bydgoszczy? Trzecia edycja Food Truck Festiwal odbędzie się w ramach Enea Bydgoszcz Triathlon na parkingu przy hali Artego Arena w dniach:
7 lipca (piątek): 14:00 – 22:00
8 lipca (sobota): 9:00 – 22:00
9 lipca (niedziela): 9:00 – 18:00
Pełna lista Food Trucków zostanie opublikowana z końcem czerwca. Wstęp bezpłatny na festiwal jest bezpłatny. Co robić w Bydgoszczy 7-9 lipca? Wpadać na same dobroci z food trucka. Nie może Cię zabraknąć! Więcej informacji na: Atrakcje Bydgoszcz

Facebook Comments
 • Nowoczesny dom z bali

  Decyzja z jakiego materiału i w jakim stylu ma być budowany nasz wymarzony dom nie zawsze …
 • Rola aminokwasów BCAA i innych

  Każdy sportowiec oraz osoba uprawiająca regularnie sport wie, a przynajmniej powinna wiedz…
 • Leczenie trądziku

  Największym wrogiem gładkiej skóry jest przede wszystkim trądzik. Z problemem tym zmaga si…
Load More Related Articles
 • Leczenie trądziku

  Największym wrogiem gładkiej skóry jest przede wszystkim trądzik. Z problemem tym zmaga si…
 • Co to jest lukarna?

  Nowoczesne budownictwo wyróżnia się minimalizmem, surowością i niezbyt „fikuśną” bryłą. Od…
 • Budowa domu

  Najtrudniejsze w całej budowie domu jest to, aby wybrać jak najbardziej odpowiednie materi…
Load More By Redaktor
Load More In Turystyka
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Leczenie trądziku

Największym wrogiem gładkiej skóry jest przede wszystkim trądzik. Z problemem tym zmaga si…