Home Turystyka Food Truck Bydgoszcz

Food Truck Bydgoszcz

0
1,857

Jeśli jesteście miłośnikami jedzenia z mobilnych restauracji, to odbywające się w dniach 7-9 lipca wydarzenie jest dla was. Równolegle odbywać się będzie impreza Enea Bydgoszcz Triathlon. Takie atrakcje na weekend tylko w Bydgoszczy. Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się na parkingu przy Artego Arenie (ul. Toruńska). Impreza ma swoje początki w Trójmieście, gdzie też pierwsza edycja miała miejsce 3 lata temu. Wydarzenie niezmiennie cieszy się ogromną popularnością i zyskuje popularność na terenie całej Polski. – Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie blisko 20 samochodów, reprezentujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata – wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

Food Truck Festiwal jest okazją do zapoznania się z kuchnią pochodzącą z całego świata. Jest to jeden z wielu powodów, aby zmienić swój domowy posiłek na coś nieznanego i niespotykanego. Wszystkie dania są przygotowywane przez pasjonatów. 20 różnych restauracji z wyjątkowym menu czeka na Was! Takie atrakcje tylko w Bydgoszczy! Już nie tylko burgery, tosty i tortille górują w food truckach. Dziedzina ta bardzo szybko się rozwija, więc można spotkać wiele bardziej wyszukanych dań. Dodatkowo fani słodkości również znajdą coś dla siebie – wyjątkowe gofry i lody też się znajdą!

Co się dzieje w Bydgoszczy? Trzecia edycja Food Truck Festiwal odbędzie się w ramach Enea Bydgoszcz Triathlon na parkingu przy hali Artego Arena w dniach:
7 lipca (piątek): 14:00 – 22:00
8 lipca (sobota): 9:00 – 22:00
9 lipca (niedziela): 9:00 – 18:00
Pełna lista Food Trucków zostanie opublikowana z końcem czerwca. Wstęp bezpłatny na festiwal jest bezpłatny. Co robić w Bydgoszczy 7-9 lipca? Wpadać na same dobroci z food trucka. Nie może Cię zabraknąć! Więcej informacji na: Atrakcje Bydgoszcz

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Turystyka
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Powiększanie ust

Chciałabyś poprawić wygląd swoich ust? Masz ku temu powody. Powiększanie ust często popraw…