Food Truck Bydgoszcz

Jeśli jesteście miłośnikami jedzenia z mobilnych restauracji, to odbywające się w dniach 7-9 lipca wydarzenie jest dla was. Równolegle odbywać się będzie impreza Enea Bydgoszcz Triathlon. Takie atrakcje na weekend tylko w Bydgoszczy. Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się na parkingu przy Artego Arenie (ul. Toruńska). Impreza ma swoje początki w Trójmieście, gdzie też pierwsza edycja miała miejsce 3 lata temu. Wydarzenie niezmiennie cieszy się ogromną popularnością i zyskuje popularność na terenie całej Polski. – Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie blisko 20 samochodów, reprezentujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata – wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

Food Truck Festiwal jest okazją do zapoznania się z kuchnią pochodzącą z całego świata. Jest to jeden z wielu powodów, aby zmienić swój domowy posiłek na coś nieznanego i niespotykanego. Wszystkie dania są przygotowywane przez pasjonatów. 20 różnych restauracji z wyjątkowym menu czeka na Was! Takie atrakcje tylko w Bydgoszczy! Już nie tylko burgery, tosty i tortille górują w food truckach. Dziedzina ta bardzo szybko się rozwija, więc można spotkać wiele bardziej wyszukanych dań. Dodatkowo fani słodkości również znajdą coś dla siebie – wyjątkowe gofry i lody też się znajdą!

Co się dzieje w Bydgoszczy? Trzecia edycja Food Truck Festiwal odbędzie się w ramach Enea Bydgoszcz Triathlon na parkingu przy hali Artego Arena w dniach:
7 lipca (piątek): 14:00 – 22:00
8 lipca (sobota): 9:00 – 22:00
9 lipca (niedziela): 9:00 – 18:00
Pełna lista Food Trucków zostanie opublikowana z końcem czerwca. Wstęp bezpłatny na festiwal jest bezpłatny. Co robić w Bydgoszczy 7-9 lipca? Wpadać na same dobroci z food trucka. Nie może Cię zabraknąć! Więcej informacji na: Atrakcje Bydgoszcz

Poprzedni wpis Nowa firma zaczyna działać na rynku szkoleń
Następny wpis Najczęstsze awarie telewizorów