Nowe inwestycje w miejscowości pod Bydgoszczą

Patrząc na lokalny rynek nieruchomości i naprawdę wiele inwestycji budowlanych w Bydgoszczy, to i tak coraz większym zainteresowaniem zaczyna cieszyć się oddalony o kilkanaście kilometrów Solec Kujawski. Jest to na tyle atrakcyjna lokalizacja, że odległość porównywalna jest do niektórych dzielnic Bydgoszczy, a ceny o wiele bardziej przystępne.

Czas podróży z centrum Bydgoszczy do Solca Kujawskiego średnio zajmuje 25 minut. Ważnym argumentem są ceny nieruchomości. Za mieszanie w miasteczku pod Bydgoszczą można zapłacić czasem kilkanaście a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej. Nie dziwne więc, że ta atrakcyjna lokalizacja przyciąga coraz więcej lokatorów.

Deweloperzy dobrze obserwują lokalne trendy mieszkaniowe i odpowiednio wykorzystują swoją wiedzę do kolejnych inwestycji. W Solcu Kujawskim powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli. W trakcie budowy jest właśnie osiedle Kujawskie, gdzie według projektu ma poją zostać wybudowane trzy bloki mieszkalne. Pierwszy etap budowy został ukończony, a mieszkania zostały oddane do użytku. Kolejny etap powinien być skończony w 2018 roku.

Obecnie w ofercie znajduje się 25 mieszkań do sprzedaży. Na terenie osiedla znajdować się będzie nowoczesny plac zabaw. Bloki zostaną również wyposażone w podziemne parkingi, windy oraz komórki lokatorskie. Nie każdy jednak mógłby zdecydować się na przeprowadzkę z dużego miasta do małej miejscowości. O ile osoby posiadające auto nie będą miały problemów z dojazdem, to już brak samochodu może bardzo utrudnić dojazdy. Sama Bydgoszcz jednak nie może narzekać na brak ofert. Cały czas powstaje wiele nowych osiedli, więc jeśli interesują Ciebie Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, koniecznie sprawdź dostępną ofertę na stronie.

Previous post Robert Kubica wraca na tor F1
Next post Wpływ recenzji na pozycjonowanie strony