Home Mieszkanie Nowe inwestycje w miejscowości pod Bydgoszczą

Nowe inwestycje w miejscowości pod Bydgoszczą

0
754

Patrząc na lokalny rynek nieruchomości i naprawdę wiele inwestycji budowlanych w Bydgoszczy, to i tak coraz większym zainteresowaniem zaczyna cieszyć się oddalony o kilkanaście kilometrów Solec Kujawski. Jest to na tyle atrakcyjna lokalizacja, że odległość porównywalna jest do niektórych dzielnic Bydgoszczy, a ceny o wiele bardziej przystępne.

Czas podróży z centrum Bydgoszczy do Solca Kujawskiego średnio zajmuje 25 minut. Ważnym argumentem są ceny nieruchomości. Za mieszanie w miasteczku pod Bydgoszczą można zapłacić czasem kilkanaście a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej. Nie dziwne więc, że ta atrakcyjna lokalizacja przyciąga coraz więcej lokatorów.

Deweloperzy dobrze obserwują lokalne trendy mieszkaniowe i odpowiednio wykorzystują swoją wiedzę do kolejnych inwestycji. W Solcu Kujawskim powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli. W trakcie budowy jest właśnie osiedle Kujawskie, gdzie według projektu ma poją zostać wybudowane trzy bloki mieszkalne. Pierwszy etap budowy został ukończony, a mieszkania zostały oddane do użytku. Kolejny etap powinien być skończony w 2018 roku.

Obecnie w ofercie znajduje się 25 mieszkań do sprzedaży. Na terenie osiedla znajdować się będzie nowoczesny plac zabaw. Bloki zostaną również wyposażone w podziemne parkingi, windy oraz komórki lokatorskie. Nie każdy jednak mógłby zdecydować się na przeprowadzkę z dużego miasta do małej miejscowości. O ile osoby posiadające auto nie będą miały problemów z dojazdem, to już brak samochodu może bardzo utrudnić dojazdy. Sama Bydgoszcz jednak nie może narzekać na brak ofert. Cały czas powstaje wiele nowych osiedli, więc jeśli interesują Ciebie Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, koniecznie sprawdź dostępną ofertę na stronie.

Load More Related Articles
  • Kryteria kredytowe zmieniły się

    Ponieważ stopy procentowe są wciąż niskie i oczekuje się ich dalszego spadku, nic dziwnego…
  • Ochrona przed grypą

    Eksperci wskazują, że grypa jest nadal szeroko rozpowszechniona w większości krajów, a sez…
  • Strzyżenie psa – gdzie je wykonać?

    Wchodząca w oczy grzywka, skołtuniona sierść, czy zbyt długie, plączące się pod nogami fir…
Load More By Redaktor
Load More In Mieszkanie
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Kryteria kredytowe zmieniły się

Ponieważ stopy procentowe są wciąż niskie i oczekuje się ich dalszego spadku, nic dziwnego…