Home Sport Nadal nie ma decyzji Neymara w sprawie transferu

Nadal nie ma decyzji Neymara w sprawie transferu

0
906

Czy to koniec sagi w sprawie transferu Neymara do francuskiego PSG? Ostatnimi czasy pojawia się wiele sprzecznych informacji dotyczących przyszłości brazylijskiego gwiazdora w katalońskim klubie. Odmienne zdanie na ten temat mają hiszpańskie, francuskie i brazylijskie media.

Wydawałoby się, że ostatecznie sprawę zamknął kolega z drużyny Pique, który na jednym z portali społecznościowych wrzucił zdjęcie z Neymarem i podpisem „zostaje”. Jak się okazuje, sprawa nie jest jednak taka oczywista. Sam zawodnik jest obecnie z drużyną na obozie przygotowawczym i błyszczy wspaniałą formą, jednakże docierają do nas informacje, że jego agent znajduje się w Paryżu i cały czas negocjuje warunki kontraktu.

Barcelona stara się przekonać Neymara do pozostania, chcąc sfinalizować transfery Coutinho i Paulinho. Swoje oczekiwania brazylijski zawodnik miał przedstawić władzom PSG.

Według medialnych doniesień, Neymar nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Z drugiej strony o swoich planach ponoć poinformował już swoich kolegów z reprezentacji występujących w paryskim klubie. Do zatrzymania gwiazdora w katalońskim klubie włączyli się czołowi zawodnicy z kluby, przede wszystkim Messi, Suaraz oraz Pique.

Agent zawodnika, aby znaleźć optymalnie rozwiązanie z sytuacji, zaproponował władzom nowy kontrakt dla Neymara, jednakże oczekiwania zawodnika były zbyt wygórowane.

Ważnym aspektem sprawy jest również suma transferu. Zawodnik jest świadomy ryzyka otrzymania kary dla PSG po jego transferze. Suma odstępnego jest wyższa niż 200 mln euro, a to mogłoby naruszyć przepisy Finansowego Fair Play.

  • Czy Messi pomoże w transferze?

    Nie ulega wątpliwości, że Barcelona będzie musiała wzmocnić się przed nowym sezonem. Wielu…
Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Sport
Dodawanie komentarzy jest wyłączone.

Zobacz także

Powiększanie ust

Chciałabyś poprawić wygląd swoich ust? Masz ku temu powody. Powiększanie ust często popraw…